Tournament Champion

Aktualności

Nowe stoły Tournament Champion

STÓŁ BILARDOWY TOURNAMENT CHAMPION SAWANA
(dostępny w rozmiarach 7ft i 8ft)

 

 

Sawana to kolejny nowy model stołu marki Tournament Champion. Wykonany został z najwyższej klasy litego drewna brzozowego, które jest twardsze od drewna sosnowego i klonowego popularnie wykorzystywanych do budowy stołów innych marek. Solidne, ręcznie rzeźbione nogi podtrzymują cały ciężar korony z 3-częściową płytą kamienną z łupka włoskiego o grubości 26mm. Podobnie do modelu California posiada innowacyjny system montażu stelaża stołu gwarantujący zwiększoną wytrzymałość całej konstrukcji.
Klasyczny, elegancki wygląd oraz głęboki mahoniowy kolor sprawia, że staje się ozdobą każdego wnętrza. Doskonale komponuje się z bordowym suknem.STÓŁ BILARDOWY TOURNAMENT CHAMPION CALIFORNIA
(dostępny w rozmiarach 7ft i 8ft)

 

 

 

California to nowy model stołu marki Tournament Champion. Jest on innowacyjny pod względem wytrzymałości i solidności. Wykonany został z najwyższej klasy litego drewna brzozowego, które jest twardsze od drewna sosnowego i klonowego popularnie wykorzystywanych do budowy stołów innych marek.
Solidne, ręcznie rzeźbione nogi podtrzymują cały ciężar korony z 3-częściową płytą kamienną z łupka włoskiego o grubości 26mm. California to innowacyjny system montażu stelaża stołu gwarantujący zwiększoną wytrzymałość całej konstrukcji. Jest to również klasyczny, elegancki mebel, którego piękny wygląd i kolor rustykalnego dębu pasuje idealnie do stylowych wnętrz.

 

Jeśli chcą Państwo uatrakcyjnić wygląd salonu, hotelu, pensjonatu lub firmy, zdecydowanie polecamy wybór stołu Tournament Champion California – jest on stworzony by zachwycać.Czym kije Tournament Champion różnią się od innych?

 To pytanie zadaje sobie chyba każdy. W czym kije Tournament Champion Special Edition są lepsze od popularnych Fury lub Players? Dlaczego warto je kupić? Już śpieszę z odpowiedzią...

 Należy zacząć od tego, iż kije Tournament Champion Special Edition są profesjonalnymi kijami dwu częściowymi, przeznaczonymi dla wymagających graczy. Ich staranność wykonania zadowoli nawet najwybredniejsze gusta. A cena nie przyprawi o zawał ponieważ jest mocną stroną kijów Tournament Champion Special Edition i stanowi wielkie wyzwanie cenowe dla innych producentów. Ponieważ na chwile obecną tylko marka Tournament Champion oferuje tak wysoką jakość kija w tak przystępnej cenie.

Kolejnym atutem jest fakt, iż każdy kij Tournament Champion Special Edition jest w pełni wykonany ręcznie. Każde zdobienie jest osobnym elementem misternie umieszczonym w specjalnie wykonanym zagłębieniu. Do wykonania tego profesjonalnego kija użyto tylko najlepszego pierwszego gatunku drewna amarantowego, różanego, lub palisandru. Natomiast szczytówka wykonana jest z wysokogatunkowego klonu kanadyjskiego. W dodatku, odpowiadając na oczekiwania klientów, wśród kijii Special Edition są też takie, które nie posiadają owijki.

            Następnym atutem kijów Tournament Champion Special Edition jest ich tip – 13mm HUSAR. Jest on bardzo dobry jakościowo, nie rozwarstwia się ani nie grzybi. Ponadto bardzo dobrze oddaje rotację. Jednakże najlepszą rekomendacją tego tipa są pozytywne opinie jego użytkowników.

 Podsumowując i jednocześnie porównując kije Tournament Champion Special Edition do takich marek jak Fury, Bufflalo czy Players można zauważyć, że kije marki Tournament Champion z reszty wyróżnia wielowarstwowy tip który posiadają w standardzie, nie ma więc potrzeby kolejnego wydawania pieniędzy. Do tego na kije Special Edition udzielana jest rzeczywista 12 miesięczna gwarancja door-to-door na całość kija. A jeśli już porównujemy do reszty to należy jeszcze nadmienić, że kije Tournament Champion Special Edition nie są kijami malowanymi jak większość kijii na rynku w tym przedziale cenowym.


28.09.2011

05.08.2011

WARSTWOWE TIPY BISON JUŻ DOSTĘPNE

Tip warstwowy Bison Classic 13mm


Wielowarstwowa końcówka wykonana ze 8 warstw świńskiej skóry.

Twardość: średnia, choć bardziej w stronę końcówki miękkiej.

Tip warstwowy Bison Hornet 13mm


Wielowarstwowa końcówka wykonana ze 10 warstw skóry wołowej.
Twardość: średnia

Nowe stoły Tournament Champion Sport
Wreszcie po wielu miesiącach oczekiwań dotarły do nas nowe stoły Tournament Champion Sport, klasyczny sportowy wygląd oraz dopracowane wykończenia pasują zarówno do klubów bilardowych jaki i do prywatnych domów. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji pozwoliło nam uzyskać znakomitą proporcję pomiędzy ceną stołu a jakością. W cenie zawarte jest sukno bilardowe do wyboru Iwan Simonis 860 lub Tournament Champion Gold 840. Zastosowano 3-częściową płytę z łupka włoskiego o grubości 25mm. Dostępne w kolorach czarnym i brązowym. Stół przygotowany jest do uzyskania Certyfikatu EPBF. Łuzy w stole mają wymiary zgodne z wytycznymi EPBF co sprawia że stół polecany jest dla wymagających graczy jak i dla profesjonalnych klubów bilardowych. Już w pierwszym tygodniu sprzedaży nowe stoły Tournament Champion Sport cieszyły się dużym zainteresowaniem i kilka sztuk już cieszy oko nowych właścicieli a w najbliższym czasie kilka klubów dokona wymiany swoich stołów właśnie na stoły Tournament Champion Sport.


Copyright © 2010 Tournament Champion. Wszelkie prawa zastrzeżone .
Realizacja: i-Solution.pl